Tekirdağ Barosu Başkanı Av. Nevzat Teker, Feyzioğlu 'na Desteğini Açıkladı.

~ 04.04.2013, Yeni Yaklaşımlar ~

Tekirdağ Barosu Başkanı Av. Nevzat Teker Türkiye Barolar Birliği Başkan Adayı Av. Metin Feyzioğlu’na Desteğini Açıkladı.

Tekirdağ Barosu Başkanı Av. Nevzat Teker yaptığı açıklama ile 25-26 Mayıs tarihlerinde yapılacak TBB seçimlerinde Başkan adayı olarak Ankara Barosu Başkanı Av. Metin Feyzioğlu’nu desteklediğini açıkladı.

Avukat Nevzat Teker destek açıklamasında:

“Ülkemizde, özellikle hukuk alanında yaşanan ciddi olumsuzluklar ve mesleğimizin sorunları karşısında son derece önem arz eden Türkiye Barolar Birliği Olağan Genel Kurulu’nun yaklaştığı şu günlerde; hepimizin, özveriyle, mesleğimize, meslektaşlarımıza, savunmaya sahip çıkmak, kimseyi ötekileştirmeden, ayrıştırmadan birleştirici bir anlayışla hareket etme sorumluluğumuz bulunmaktadır. Olayları dikkatle izleyen ve adayları yakinen takip eden ve tanımaya çalışan bir baro başkanı olarak Türkiye Barolar Birliği Başkanlığı için isimleri geçen adaylardan kendi adıma Ankara Barosu Başkanı Sayın Feyzioğlu’nu destekleme kararı aldım. Hukukun üstünlüğünü egemen kılma inanç ve kararlılığını gösteren Sayın Av. Metin Feyzioğlu’na mücadelesinde başarılar diliyor ve bu kararımı Sayın meslektaşlarımla saygıyla paylaşıyorum.” 3.4.2013

 

Hits: 11722