HAFTANIN SANAT ÇİZELGESİ (Mayıs/2)

~ 07.05.2012, Yeni Yaklaşımlar ~

MÜZİK

İSTANBUL

? Borusan Müzik Evinde bugün saat 20.00de Electrosonic City 2012, yarın saat 21.30da Alper Maral Multiphonics Ensemble İyi ki doğdun John Cage!’”, perşembe günü saat 20.00de Juliana Snapper - Miller Puckette: Electroacoustic Day, cuma günü saat 21.00de Nova Muzak Series - Moritz Von Oswald Trio, cumartesi günü saat 21.30da Süleyman Ergüner konseri izlenebilir. (0212 336 32 80)

? KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesinde yarın saat 20.00de Candaş Orkestrası Yaza Merhaba Konseri izlenebilir. (0216 658 00 15)

? Babylonda yarın saat 21.30da Kalan Müzik: Defne Şahin, çarşamba günü saat 22.30da Of Montreal, perşembe günü saat 21.30da The Big Pink, saat 23.00te Indie Club Hosted by Mabbas, cuma günü saat 22.00de Club Bangkok, cumartesi günü saat 23.30da Death in Vegas konseri izlenebilir. (0212 292 73 68)

? Jolly Joker Balansta yarın saat 21.00de Murat Sakaryalı, çarşamba günü saat 21.00de Kargo, perşembe günü saat 21.00de Koz, cuma günü saat 22.00de Gökhan Türkmen, cumartesi günü saat 22.00de Can Bonomo konseri izlenebilir. (0212 249 07 49)

? Salonda yarın saat 21.30da Birol Topaloğlu konseri izlenebilir. (0212 334 07 52)

? Kadıköy Süreyya Operası Sahnesinde yarın ve çarşamba günü saat 20.00de Fransadan Esintiler, perşembe günü saat 20.00de Leyla Genceri Gençlerle Anıyoruz, cuma günü saat 20.00de Osmanlının İtalyan Operası, cumartesi günü saat 20.00de Faure Requıem konseri izlenebilir. (0216 346 15 31)

? Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası - Sizin Seçtikleriniz konseri çarşamba günü saat 20.00de Caddebostan Kültür Merkezinde, perşembe günü saat 20.00de Lütfi Kırdar Anadolu Auditoriumda izlenebilir. (0216 658 00 15)

? Carmelo Martinez - David Martinez Garcia konseri, çarşamba günü saat 19.00da Doğuş Üniversitesi Acıbadem Kampusu, perşembe günü saat 20.00de Akbank Sanat Gitar Günleri kapsamında Akbank Sanatta izlenebilir. (0212 219 16 97)

? Caddebostan Kültür Merkezinde perşembe günü saat 20.30da Fatih Erkoç ile Türk Sanat Müziği konseri izlenebilir. (0216 386 29 49)

? Cemal Reşit Rey Konser Salonunda perşembe saat 20.00de Metin Şentürk: En Baba Şef & Sinema Senfoni Orkestrası, cuma günü saat 20.00de Endülüsten İstanbula: Ender Doğan, cumartesi ve pazar günü saat 20.00de Arjantin Tango Grubu konseri izlenebilir. (0212 231 54 97)

? Notre Dame de Sion Fransız Lisesi Gösteri Salonunda perşembe günü saat 20.00de Opera Le Devin du Village (Köyün Kâhini) konseri izlenebilir. (0212 219 16 97)

? Fulya Sanatta cuma günü saat 20.00de İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası - Genç Yetenekler Finali izlenebilir. (0212 215 60 29)

? The Seedde cumartesi günü saat 20.00de İstanbul Resitalleri kapsamında Simone Dinnerstein konseri izlenebilir. (0 212 323 60 50)

? Aya İrini Müzesinde cumartesi günü saat 20.00de Erkan Oğur - Mikail Aslan: Çeşmi Dil konseri izlenebilir. (0 212 522 17 50)

? İş Sanat Kültür Merkezinde cumartesi günü saat 20.00de Arif Sağ &Tolga Sağ & Erdal Erzincan konseri izlenebilir. (0 212 316 10 83)

? İTÜ Maçka G Amfisinde cuma ve cumartesi günleri saat 16.00da Sesin Yolculuğu Genç Besteciler konserleri ücretsiz olarak izlenebilir. (0212 293 13 00)

ANKARA

? CSO Konser Salonunda, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrasının (CSO) Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Çoksesli Korosu ile birlikte vereceği konser, 10 ve 11 Mayısta saat 20.00de. (0 312 309 13 43)

? BSO Konser Salonunda, Bilkent Senfoni Orkestrasının (BSO) şef Tulio Gagliardo Varas yönetiminde vereceği, gitar sanatçıları Olga Kamornik, Asya Selyutina, Soner Egesel, Kağan Korad ve Kürşad Tercinin solist olarak katılacağı konser 12 Mayısta saat 20.00de. (0 312 290 17 75)


TİYATRO

İSTANBUL

? Devlet Tiyatroları Cevahir Sahnesi Salon 1de Birdy salı, çarşamba, perşembe, cuma 20.00, cumartesi 15.00 ve 20.00, pazar 15.00. Üsküdar Tekel Sahnesinde Çehov Makinesi pazar 15.00. (0 212 292 39 00)

? İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları 28. Genç Günler kapsamında Kadıköy Haldun Taner Sahnesinde Savaş Dinçel Tiyatrosu Çizgilerle Nâzım Hikmet cumartesi 15.00, Ata Drama Hadi Öldürsene Canikom cumartesi 19.30. Ümraniye Sahnesinde Kabataş Erkek Lisesi Oyun Nasıl Oynanmalı perşembe 14.00, Özel Saint Michel Lisesi Bulanık Su perşembe 19.30, Özel Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi Ah Şu Gençler cuma 14.00, TEV İnanç Türkeş Özel Lisesi Üç Kuruşluk Opera cuma 19.30, Özel Üsküdar Amerikan Lisesi Bir Evlenme cumartesi 14.00, İstanbul Anadolu Lisesi Kulaktan Kulağa cumartesi 19.30, Kâğıthane Gültepe Lisesi Ne Dersin Aziz Nesin? pazar 14.00, Vefa Lisesi Canavar Sofrası pazar 19.30. (0 212 661 38 94)

? Bakırköy Belediye Tiyatroları Müşfik Kenter Sahnesinde Hangisi Babası cuma 20.30, Benim Güzel Pabuçlarım cumartesi 11.00, www.aşkbu-mu.com cumartesi 20.30, Hoşunun Utancı pazar 11.00, Külhanbeyli Müzikali pazar 15.30. Turhan Tuzcu Sahnesinde Şişman Domuz salı 20.30. (0 212 661 38 94)

? Ortaoyuncular’da Nasri Hoca ve Muhalif Eşeği cuma, cumartesi 20.00, pazar 18.00. (0 212 251 18 65)

? Dostlar TiyatrosuBen Bertolt Brecht cuma 20.30 Muammer Karaca Tiyatrosu, cumartesi 20.30 Kozzy. (0 212 252 59 35)

? DOTta Süpernova Çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi 21.00 (0 212 232 44 40)

? Kumbaracı50de Dertsiz Oyun cuma, cumartesi, pazar 23.00. (0 212 243 50 51)

? Maya Sahnesinde Eleniden Mektuplar çarşamba 20.30, Küçük Bir Kukla Süiti perşembe 20.30, U.C.B / BGST Dansçıları cuma 20.30, Alem Buysa Kral Übü cumartesi 20.30, Lahana Sarma pazar 15.00. (0 212 252 74 52)

? İkincikatta Cam Yapraklar salı, “Yalnız Batı çarşamba, Yok oğlum, biz evdeyiz perşembe (0 212 292 32 47)

? 18. İstanbul Tiyatro Festivali kapsamında Nâzım ile Brecht Biraz da Aziz Nesin çarşamba 20.30 Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayında. Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu Asi Kuş Kenter Tiyatrosunda 20.30, Aşk Mektupları Kenter Tiyatrosunda cuma 20.30, Arzunun Bedeni Üsküdar Stüdyo Sahnesinde cuma 20.30, cumartesi 15.30, Yola Çıktığım Gün Sakin Serin Bir Sabahtı Hamursuz Fırınında cuma, cumartesi 20.30, cumartesi 15.30, Dertsiz Oyun cuma, cumartesi, pazar 23.00 Kumbaracı50’de, Hamlet Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesinde cumartesi 20.30, pazar 15.30, Yalnızlar Kulübüİkincikatta cumartesi 20.30, Çehov Makinesi Üsküdar Tekel Sahnesinde pazar 20.30, Kraliçe Lear Kenter Tiyatrosunda pazar 20.30.

ANKARA

? Akün Sahnesinde, Nâzım Hikmetin İnsan Manzaralarından On Bir Tablo 8-12 Mayıstarihleri arasında cumartesi günleri saat 15.00 ve 20.00de, pazar günleri saat 15.00te, diğer günlerde de saat 20.00de, Pal Sokağı Çocukları/çocuk oyunu 12 ve 13 Mayısta saat 11.00de. (0 312 427 19 71)

? Altındağ Tiyatrosunda, Haydi Karına Koş 8-13 Mayısa dek cumartesi günleri saat 15.00 ve 20.00de, pazar günleri saat 15.00te, diğer günlerde de saat 20.00de, Boğaç Han/çocuk oyunu 9 Mayısta saat 11.00de. (0 312 316 59 02)

? Büyük Tiyatroda, Genç Osman 8, 13 Mayısta saat 20.00de. (0 312 324 22 10)

? Çayyolu Cüneyt Gökçer Sahnesinde, Elma Hırsızları 8-13 Mayıs tarihleri arasında cumartesi günleri saat 15.00 ve 20.00de, pazar günleri saat 15.00te. (0 312 240 00 91)

? Küçük Tiyatroda, Venedik Taciri 13 Mayısa dek cumartesi günleri saat 15.00 ve 20.00de, pazar günleri saat 15.00te. (0 312 311 11 69)

? Oda Tiyatrosunda, Yosunlar 12 Mayısa dek saat 18.30da. (0 312 311 11 69)

? Stüdyo Sahnede, Bir Delinin Hatıra Defteri 8, 11 Mayısta saat 20.00de, 13 Mayısta saat 13.00te. (0 312 397 30 24)

? İrfan Şahinbaş Atölye Sahnesinde, Orkestra 9, 10 Mayısta saat 20.00de, 12 Mayısta saat 15.00te. (0 312 427 19 71)

? Şinasi Sahnesinde, Soğuk Bir Berlin Gecesi 8-13 Mayısa dek cumartesi günleri saat 15.00 ve 20.00de, pazar günleri saat 15.00te, diğer günlerde de saat 20.00de, Karlar Kraliçesi/çocuk oyunu yarın saat 11.00de. (0 312 467 17 44)

? Ertan Gösteri Merkezinde, Ankara Deneme Sahnesince sahnelenecek Kadınları İsyanı adlı oyun her pazartesi saat 20.00de. (0 312 212 32 31)

? Mavi Sahnede, Mutfak Cadıları 12 Mayısta saat 20.00de, 13 Mayısta saat 17.00de. Cinfikir/çocuk oyunları saat 12.00de. (0 312 241 02 33)


Gösteri&Söyleşi

İSTANBUL

? Kadıköy Süreyya Operasında bugün saat 18.00de, Ali Poyrazoğlunun sunumuyla Bir Şölendir Opera: Carmen başlıklı dinleti gerçekleştirilecek.

(0216 346 15 31)

? Üsküdar Stüdyoda cuma günü saat 20.30da, cumartesi günü ise saat 18.30da Arzunun Bedeni başlıklı dans gösterisi gerçekleştirilecek.

(0216 532 02 03)

? İTÜ Mimarlık Fakültesi Taşkışlada 7- 11 Mayıs tarihleri arasında Taşkışla Şenlik ’18” festivali düzenleniyor.

? Yeni Sahne ve Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezinde hafta boyunca 6. Genç Sahne Tiyatro Festivali düzenleniyor. (0212 441 94 53)

? Pera Müzesi Oditoryumunda pazar günü saat 17.00de Bir Ulusun Doğuşu başlıklı film gösterimi gerçekleştirilecek. (0212 334 99 00)

? Akbank Sanatta mayıs ayı boyunca İspanyol kadın yönetmenlerin filmlerinin gösterimleri gerçekleştirilecek. (0212 252 35 00-01)

? Goethe-Institut İstanbulda perşembe günü saat 19.00da Votka ile Viski adlı filmin gösterimi gerçekleştirilecek. (0212 249 20 09)

? Babylon Loungeda salı günü saat 21.30da Kısmet Şov başlıklı stand- up gösterisi gerçekleştirilecek.

(0212 292 73 68)


SERGİ

İSTANBUL

? Şiir Özgilgenin KAOSTANTIN-IST isimli sergisi 8 Mayıs - 4 Haziran tarihleri arasında Galeri G-artta.

? Red Kit İstanbulda sergisi 9 Mayıs - 17 Haziran tarihleri arasında Yapı Kredi Kültür Merkezinde.

? Nejdet Vergilinin Uzak Ufuklar isimli resim sergisi 9 Mayıs - 3 Haziran tarihleri arasında Galeri Selvinde. (212.263 74 81)

? Pınar Selimoğlunun sergisi 10 - 20 Mayıs tarihleri arasında Bonart Sanat Galerisinde.

? Fluxus 50. yıl sergisi 10 Mayıs - 30 Haziran tarihleri arasında Kuad Galeride. (0212 227 00 08)

? Gökçe Erin Zemin Kontrol sergisi 10 Mayıs - 9 Haziran tarihleri arasında .artSümerde. (0 212 249 1035)

? Erwin Wurmun Blow up sergisi 10 Mayıs - 23 Haziran tarihleri arasında Galeristte. (212 252 1896)

? Karşıt Kenarlar isimli karma sergi 10 Mayıs - 3 Haziran tarihleri arasında ART SUITES GALLERYde.

? Ender Güzeyin 40. sanat yılı sergisi 10 - 31 Mayıs tarihleri arasında Galata Mevlevihanesinde.

? Gilbert Garcinin Bay G isimli sergisi 10 Mayıs - 30 Haziran tarihleri arasında Elipsis Galleryde. (0 212 249 48 92)

? Tony Craggın sergisi 11 - 30 Mayıs tarihleri arasında Galeriartistte. (0212 227 68 52)

? Geleneksel Türk Sanatları Buluşması sergisi 11 - 19 Mayıs tarihleri arasında Bahariye Mevlevihanesinde.

? Şenay Lülenin Soyutlamalar isimli sergisi 11 Mayıs’a kadar Ramada Kültür Sanat Merkezinde. (0 216 474 98 00)

? Serap Atalanın sergisi 7 Mayısa kadar Artevde. (0216 449 46 75)

? Elmas Denizin ELMAS isimli sergisi 8 Mayısa kadar Maçka Sanat Galerisinde.

? Zeynep Bircedin Beats per Unit isimli sergisi 8 Mayısa kadar Gama Sanat Galerisinde.

? Seyit Mehmet Buçukoğlunun Sözün İzi isimli sergisi 8 Mayısa kadar Galeri Linartta. (0212 247 47 29)

? Oyun Alan’ları: Grafik Tasarımcıların Deneysel Üretimleri Hakkında Bir Sergi isimli sergi 9 Mayısa kadar Siemens Sanatta. (0212 334 11 04)

? Figen Batının derin isimli sergisi 9 Mayısa kadar Odakule Sanat Galerisinde.

? Charles Csurinin Zamanın Eskiz Defterleri isimli sergisi 10 Mayısa kadar Sabancı Üniversitesinde. (0216 483 90 97)

? Charles Csurinin sergisi 10 Mayısa kadar Kasa Galeri, Karaköyde.

? Jochen Proehlın Unearthed sergisi 10 Mayısa kadar cda Projectste. (0212 251 12 74)

? Doğu Çankayanın sergisi 12 Mayısa kadar Galeri/Mizde. (0212 241 76 66)

? İşgal Duvarları isimli karma sergi 12 Mayısa kadar Hayaka Artıda. (0 212 252 5490)

? Annelere isimli karma sergi 12 Mayıs’a kadar Ürün Sanat Galerisinde. (0216 363 12 80)

? Anne Sanatçılardan Annelere isimli sergi 12 Mayısa kadar Alta Sanat Galerisinde. (0212 282 69 65)

? Gülten İmamoğlunun sergisi 12 Mayısa kadar Rumeli Cad. Birlik Apartmanında.

? Lebibe Sonucun Femina isimli sergisi 12 Mayısa kadar Derinlikler Sanat Merkezinde.(0212 291 82 55)

? Tarih Nehri ve Segment #1A isimli sergiler 13 Mayısa kadar BORUSAN CONTEMPORARYde.

? Franz Ackermannın Transit isimli sergisi 13 Mayısa kadar Dirimartta. (0212 291 34 34)

? Ayşe Wilson’ın biz küçükken başlıklı sergisi 13 Mayısa kadar Pg Art Galleryde. (0212 252 80 00)

? Güzhan Müstecaplıoğlunun sergisi 13 Mayısa kadar Füsun İnan Art Galleryde. (0212 232 40 49)

? Dr. Demir Fıtrat Onger koleksiyonundaki Paris Ekolü Sanatçıları Sergisi 14 Mayısa kadar Maçka Modern Sanat galerisinde.

? Van Gogh Alive isimli sergi 15 Mayısa kadar Karaköy Antrepo 3te.

? Murat Sarıyarın Varolmayanlar isimli sergisi 15 Mayısa kadar Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulunda.

? Gül Eralinin Seramik Heykel Sergisi 15 Mayısa kadar Hobi Sanat Galerisinde.

? Mehmet Uluselin Meşguliyetle Tedavi 2 isimli sergi 15 Mayısa kadar Gallery 2de. (212 291 37 91)

? Turgut Yükselin Tarihte Bugün isimli sergisi 15 Mayısa kadar Karşı Sanat Çalışmalarında. (0212 245 71 53 - 54)

? Nilüfer Moayerinin sergi 15 Mayısa kadar Galeri Binyılda. (0212 240 34 45)

? Sanatsal Tasarımlar Sergisi 15 Mayısa kadar Bahariye Sanat Galerisinde. (0216 414 55 06)

? Recep Çiftcinin Olmak İçin Ölmek isimli sergisi 16 Mayısa kadar İstanbul Modern Sanatlar Galerisinde.

? Sait Zaimkeleşin sergisi 17 Mayısa kadar Bali Sanat Galeri’nde. (212-258 6162)

? Esat Tekandın sergisi 17 Mayısa kadar 44A GALERİ‘DE.

? Ercan Arslanın Lost in Color isimli sergi 18 Mayısa kadar Galatea Artta. (212 245 33 20)

? Şeyla Gülman Niyegonun Yolculuk isimli sergisi 18 Mayısa kadar Galeri Artist Çukurcuma’da (0 212 251 91 63)

? Bensen Ünlüoğlunun fotoğraf sergisi 18 Mayısa kadar TGC Basın Müzesinde. (0212 5138458)

? Horasanın Labirent isimli sergisi 19 Mayısa kadar PiArtworkste. (0212 293 67 09)

? Ercan Sertin Mahrem-i Esrar isimli sergisi 19 Mayısa kadar Doruk Sanat Galerisinde. (0212 252 05 35)

? Sait Mingünün sergisi 19 Mayısa kadar Mim Art & Antiquesde. (0212 240 27 66)

? Mehmet Aksoyun 50. yıl sergisi 20 Mayısa kadar Tophane-i Amirede.

? Ayşe Özenin Affet Beni Afro@dit Teknoloji isimli sergisi 20 Mayısa kadar Olcal Artta. (0 2 1 6 411 17 13)

? Esma Paçal Turamın Günlerden Bir Gün isimli sergisi 20 Mayısa kadar Apelde. (0212 292 72 36)

? Yılmaz Güney 74. Doğum Yılı Sergisi 22 Mayısa kadar Caddebostan Kültür Merkezi Sanat Galerisinde. (0216 386 26 81)

? Belkıs Balpınarın Artkilim Sergisi 22 Mayısa kadar Çırağan Palace Kempinski Sanat Galerisinde. (0212 327 00 12)

? Lyndl Hall ve Erdem Taşdelenin sergisi 23 Mayısa kadar Eski Sanatoriumda.

? Gogi Çagelişvilinin Mavi adlı resim sergisi 24 Mayısa kadar Pirosmani Sanat Galerisinde. (0212 2526812)

? Sahir Abacının Birinci Harman adlı sergisi 24 Mayısa kadar Fototrek Fotoğraf Merkezinde.

? Claire Arkasın Yaşam Arşivi isimli sergisi 24 Mayısa kadar Ekavart Galleryde. (0212 252 81 31)

? Nevin Aladağın sergisi 26 Mayısa kadar RAMPAda.

? Yusuf Özsarfatinin sergisi 26 Mayısa kadar Tolga Eti Sanatevinde. (0216 368 26 79)

? Mona Hatoumun Hâlâ Buradasın isimli sergisi 27 Mayısa kadar ARTERde. (0212 243 37 67)

? Nevin Aladağın Sahne isimli sergisi 27 Mayısa kadar ARTERde. (0212 243 37 67)

? Gülçağ Konçenin Oda isimli sergisi 27 Mayısa kadar Ütopya Platform Sanat Galerisinde. (0216 414 11 87)

? Hayal İncedoğanın Rüzgâr Yabanidir isimli sergisi 27 Mayısa kadar Amerikan Hastanesi Operation Roomda.

? Nellinin Yol - My Way isimli sergisi 27 Mayısa kadar Schneidertempel Sanat Merkezinde. (0212 249 01 50)

? Ahmet Umur Deniz ve Cansen Ercanın Aynı Pozdan/Esin isimli sergisi 27 Mayısa kadar Harmony Sanat Galerisinde. (0216 553 21 67)

? Rahmi Aksungurun sergisi 29 Mayısa kadar Evim Sanat Galerisinde.

? Musevitoğlu Atölyesi Resim Sergisi 31 Mayısa kadar Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezinde. (0212 259 77 40)

? Mustafa Köseoğlunun sergisi 31 Mayısa kadar Alta Sanat Galerisinde. (0212 282 69 65)

? Gerçeklik Terörü isimli sergi 31 Mayısa kadar Depo, Mars ve Asfalt Kadıköyde.

? Barış Cihanoğlunun Feromon Etkisi isimli sergisi 31 Mayısa kadar Galeri Ilaydada. (0 212 227 92 92)

? Ertuğrul Ateşin Kaf Dağı isimli sergisi 31 Mayısa kadar Galeri Mabeynde.

? Hakan Esmerin Yaşamdan...II isimli sergisi 31 Mayısa kadar Kızıltoprak Sanat Galerisinde.

(216 418 38 06)

? Sean Leenin Ev Ödevi isimli sergisi 2 Hazirana kadar The Empire Projectte.

? Dieter Mammelin Diva isimli sergisi 2 Hazirana kadar C.A.M Galeride. (0212 245 79 75)

? Dünden Sonra isimli fotoğraf sergisi 3 Hazirana kadar İstanbul Modernde. (0 212 334 73 53)

? Resul Aytemürün 657 ve Diğerleri isimli sergisi 3 Hazirana kadar Beyoğlu Akademililer Sanat Merkezinde. (0 212 245 02 29)

? Yaşayan, Savaşan Osmanlı ve Dioramaları sergisi 6 Hazirana kadar Büyük Mabeyn Köşkünde.

? Yavuz Yılmazın Seyr-i Meseladlı fotoğraf sergisi 8 Hazirana kadar Kadıköy Herada. (0216 346 04 13)

? Koray Arişin retrospektif sergisi 9 Hazirana kadar İş Sanat Kibele Galerisinde.

? Bizden ve Onlardan 26 isimli sergi 9 Hazirana kadar Tem Sanat Galerisinde. (0212 2470899)

? Rembrandt ve Çağdaşları sergisi 10 Hazirana kadar Sakıp Sabancı Müzesinde.

? Merkezde isimli karma sergi 10 Hazirana kadar Galeri Linartta.

? Juan Botello Lucasın sergisi 16 Hazirana kadar Pi artworks Tophanede. (02122454087)

? Ethem Baymak ve Reşit İsmetin Suyun öbür yanı...” isimli sergisi 16 Hazirana kadar Terakki Sanatta. (0212 351 00 60)

? Adalar, Mimarlar, Binalar isimli sergi Haziran 2012ye dek Adalar Müzesinde. (0216 382 64 30)

? Goyanın Zamanının Tanığı isimli sergisi 29 Temmuza kadar Suna ve İnan Kıraç Vakfı Pera Müzesinde.

ANKARA

? Hülya Özyıldız - ebru - 11 Mayısa dek - Ziraat Bankası Mithatpaşa Sanat Galerisinde. (0 312 417 84 58)

? Ali Boğa&Neriman Küçükbeycan - resim - 12 Mayısa dek - Milli Piyango Talih Kuşu Sanat Galerisinde. (0 312 418 11 29)

? Vahap Demirbaş - resim - 12 Mayısa dek - Sevgi Sanat Galerisinde. (0 312 441 36 34)

? Gülveli Kara - resim - 16 Mayısa dek - Galeri Soyutta. (0 312 438 86 70)

? Melike Taşçıoğlu - resim - 16 Mayısa dek - Galeri Soyutta. (0 312 438 86 70)

? Süleyman Karakul - resim - 17 Mayısa dek - Cumhuriyet Kültür Merkezinde. (0 312 442 30 50)

? Süheyla Sabır - resim - 18 Mayısa dek - Ziraat Bankası Kuğulu Sanat Galerisinde. (0 312 466 05 40)

? Reha Kutal - fotoğraf - 19 Mayısa dek - Budak Çerçeve Galerisinde. (0 312 439 35 73)

? Tonguç Gökalp - resim - 28 Mayısa dek - Galeri Polartta. (0 312 439 14 80)

? Yunus Tokuş - resim - 28 Mayısa dek - ARETE Sanat Galerisinde. (0 312 440 08 81)

? Kezban Arca Batıbeki - resim - 31 Mayısa dek - Tepe Prime Eskişehir Yolunda. (0 312 286 00 74)

? Bir Arada III - resim - 2 Hazirana dek - Helikon Sanat Galerisinde. (0 312 441 78 01)

? M.C. Escher - resim - 5 Ağustosa dek - Cermodern Sanatlar Merkezinde. (0 312 310 00 00)

İZMİR

? Aphrodisias Sanat Merkezi 12 Mayısa dek Enerjik Bakış fotoğraf sergisini ağırlayacak.

? Sezin Haşıcının özgün baskıresim ve resim sergisi, 16 Mayısa dek Ege Üniversitesi 50. Yıl Köşkü Sanat Galerisinde izlenimde.

? Engin Tosun Kaytmazın Objektifime Takılanlar başlıklı fotoğraf sergisi, İzmir Devlet Resim Heykel Müzesi ve Galerisinde yarın sona eriyor.

? Eren Eyüboğlunun retrospektif sergisi 2 Hazirana dek İş Sanat İzmir Galerisinde.

? Kore Resim Sanatı Sergisi 10 Mayısa dek Resim Heykel Müzesi Kültürpark Sanat Galerisinde izlenimdi.


Hits: 2566