Bir de böyle deneyelim dedik: İnanmayacaksınız ama bu canlı bomba da SSK'lı!

~ 15.01.2016, Yeni Yaklaşımlar ~

CAN UĞUR @canugur1987

Canlı bombalarla ilgili güvenlik skandallarını biz ortaya çıkarmaktan bıktık devlet yeni skandallara imza atmaktan bıkmadı. Emniyet tarafından Ankara Katliamı sonrası paylaşılan canlı bomba listesinde yer alan Mehmet İşik’in Yeşil Kart’a sahip olduğunu ve Yeşil Kart’ının 3 gün öncesine kadar (12.01.2016) aktif biçimde kullanıldığını ortaya çıkarmamızın ardından devlet adım atmakta gecikmedi.

Haberimizin yetkili mercilerde yarattığı etkiden kaynaklı olarak canlı bomba Mehmet İşik’in Yeşil Kart’ı iptal edildi ancak devletimiz canlı bombayı güvencesiz bırakmak istememiş olacak ki Yeşil Kart’ı iptal edilen Mehmet İşik SSK’lı yapıldı. Dün de canlı bomba listesinde yer alan Ersel Ocak’ın Yeşil Kart’lı iken gelir testi yaptırarak normal sigortalı statüsüne geçtiğini haberleştirmiştik ki konuyla ilgili Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’ndan gelen açıklama yüreğimize su serpti! Bakanlık yaptığı açıklamada özetle Ersel Ocak’ın SSK’lı olduğunu kabul ederek haberimizi doğruladı. Bu ‘nazik’ açıklamalarından dolayı kendilerine teşekkürü borç biliriz!

*Aylardır canlı bombalarla ilgili yaptığımız haberleri dikkate almayan belgeleriyle ortaya koyduğumuz güvenlik skandallarına dair tek bir adım atmayan yetkili merciler belki haberi bu şekilde yazdığımızda adım atar diye haberi bu şekilde yazmayı uygun gördük!

bir-de-boyle-deneyelim-dedik-inanmayacaksiniz-ama-bir-canli-bomba-daha-ssk-li-104756-1.

bir-de-boyle-deneyelim-dedik-inanmayacaksiniz-ama-bir-canli-bomba-daha-ssk-li-104757-1.

 

 

http://www.birgun.net/haber-detay/bir-de-boyle-deneyelim-dedik-inanmayacaksiniz-ama-bu-canli-bomba-da-ssk-li-100813.html

Hits: 612