Kayseri'de 1 haftada 2. avukat intiharı!

~ 26.12.2020, Yeni Yaklaşımlar ~

Kayseri'de geçen hafta 25 yaşındaki avukat Hayriye Sena B.'nin intiharının ardından benzer bir kahredici haber de Talas ilçesinden geldi. 42 yaşındaki avukat Mehmet Hamurcu, 7. kattaki ikametinden atlayarak yaşamına son verdi.

Kayseri'nin Talas ilçesinde Anayurt Caddesi üzerinde gerçekleşen olayda, apartman sakinleri sabah saatlerinde otoparkta hareketsiz yatan bir şahıs gördü.

Haber verilmesi üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin olay yerinde yaptığı kontrollerde, şahsın hayatını kaybettiği belirlendi. Polis ekipleri yaptıkları incelemede hayatını kaybeden kişinin Avukat Mehmet Hamurcu (42) olduğunu tespit etti.

Bir süredir psikolojik sorunları olduğu iddia edilen avukatın 7. katta bulunan ikametinden atlayarak intihar ettiği iddia edildi. Mehmet Hamurcu'nun cenazesi olay yerinde yapılan incelemenin ardından hastane morguna kaldırıldı.

Öte yandan geçtiğimiz hafta da 25 yaşındaki Avukat Hayriye Sena B. de Melikgazi ilçesine bağlı Sivas Bulvarı üzerinde bulunan bir apartmanın 8. katından atlayarak hayatına son vermişti.

https://www.hukukihaber.net

 

Hits: 5249