Yazdırmak için tıklayın Eposta Olarak göndermek için tıklayın Yorum Eklemek için tıklayın
Cumhuriyet Başsavcılığından Baro ile Mutabakat Açıklaması
24 Mayıs 2015

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı avukatların adliye girişlerinde aranması ile ilgili olarak ...Cumhuriyet Başsavcılığımız ile İstanbul Barosu arasında ... düzenlenen bir mutabakat bulunmamakta olup, giriş ve çıkışlar mevzuat kapsamında yapılmaktadır." diyor.

Av. Erdost Balcı'nın başvuru dilekçesi'ne cevaben verilen dilekçede İstanbul Barosu ile Cumhuriyet Başsavcılığı arasında bir mutabakat bulunmamakta olduğu belirtilmektedir. Peki böyle bir mutabak yok ise; neden ve nasıl kamuoyuna böyle bir durum yansımıştır... İşte Av. Erdost Balcı'nın Biilgi edinme bürosuna yazmış olduğu dilekçesi ve Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan verilen cevap dilekçesi....

 

[Bu yazı 1876 kez okundu]
BU SITENIN ÖNCELIKLI AMACI Ülkede evrensel, çagdas ve toplumcu bir hukuk ve yönetim anlayisini egemen kilmak üzere,
HUKUKÇULAR VE SORUMLULUK DUYAN HERKES ortak akil üretebilecekleri, ortak tutum belirleyebilecekleri bir iletisim, paylasim ve tartisma ortaminda BULUSTURMAKTIR.
Yeni Yaklasimlar, ortak çalisma ürünüdür. Sitede yer alan yazilardan yazari sorumludur. Kaynak gösterilerek alinti yapilabilir.
Websitesi ile lgili sorulariniz için buraya tiklayin. Diger konularla ilgili sorulariniz için iletisim sayfasindan ilgili kisi ile irtibata geçebilirsiniz.
Yeni Yaklasimlar © 2016 - [ARENA YAZILIM] - E-Müvekkil Pro™