Yazdırmak için tıklayın Eposta Olarak göndermek için tıklayın Yorum Eklemek için tıklayın
Emine Şenlikoğlu gözaltında
13 Mayıs 2015

 

Hükümete yakın isim yazar Emine Şenlikoğlu gözaltına alındı. Şenlikoğlu gözaltına alındığını sosyal medya hesabından duyurdu. Şenlikoğlu'nun Adnan Oktar'ın şikayetçi olduğu bir dava nedeniyle gözaltına alındığı öğrenildi.

Şenlikoğlu sosyal medya hesabından şunları yazdı: "Adnan Oktarı'ın gözü aydın,açtığı dava sonucu Atatürk hava limanı'nda şuanda gözaltına alındım.Benim dava bilincim olmasaydı bunu sorardım! Allah'tan havalimanı modern hücresi karanlık degil, üzüldüm çünkü gideceğim yerde çok önemli işim vardı. Vayyy Müslüman Adnan Oktar İlahlı hiçe sayıp seni eleştirenin bedeli bu ha.Sen kadın oynatacaksın ve bunu 'dinde izin var' diyerek yapacak, ben de susacağım ha. Sen beni ne haramlarda mezhebi geniş mi sanıyorsun? Birde senden özür dilersemmiş Diri diri mezara gömseler bu konuda senden özür dilemiyeceğim asla! Şunu da söyliyeyim gözün mertlik görsün. Avukatım: 'Onun davaları akli konuda problemi dersen ..' vs dedi. Asla onu yapmam, dedim, niye biliyor musun Adnan Oktar? Seni benden gördüğüm, yani bizden olduğun dönemlerde sana o raporu,dindarsın,diye verdiler, çünkü sen o zamanlar bizimdin.O zamanlar henüz sapıtmamıştın. Davama çok hizmetin oldu, işte onun için sana verilen o roporu kullanmayacağım 'Allah izin verirse Sana son sözüm Adnan OktarBey! Herkesin bir dönem inişleri çıkışları olabilir Allah'a dön.Bak yaptığın belgeseller de çığır açıyor. Senin evet senin de,hizmet için kadın tenine ihtiyacın yok.Zikir yap biraz,şüpelerinden arınırsın,kızların eteğinden mehti şarkısı bestelenmez. Dinine dön Adnan Oktar. En büyük rutbe Müslüman olabilmektir. Hurafesiz İslamı tanımaya çalış, senden gayrıyı da sapık görme, sen de öleceksin, sen de hesap vereceksin, altmışına geldin yada az kaldı, o halde ömrün sonu çok yaklaşmış oluyor, bırak modernlik ayaklarını. Polis çok güzel davrandı, eski günler aklıma geldi. Nerdeeen nere"

Odatv.com

[Bu yazı 905 kez okundu]
BU SITENIN ÖNCELIKLI AMACI Ülkede evrensel, çagdas ve toplumcu bir hukuk ve yönetim anlayisini egemen kilmak üzere,
HUKUKÇULAR VE SORUMLULUK DUYAN HERKES ortak akil üretebilecekleri, ortak tutum belirleyebilecekleri bir iletisim, paylasim ve tartisma ortaminda BULUSTURMAKTIR.
Yeni Yaklasimlar, ortak çalisma ürünüdür. Sitede yer alan yazilardan yazari sorumludur. Kaynak gösterilerek alinti yapilabilir.
Websitesi ile lgili sorulariniz için buraya tiklayin. Diger konularla ilgili sorulariniz için iletisim sayfasindan ilgili kisi ile irtibata geçebilirsiniz.
Yeni Yaklasimlar © 2016 - [ARENA YAZILIM] - E-Müvekkil Pro™