Yazdırmak için tıklayın Eposta Olarak göndermek için tıklayın Yorum Eklemek için tıklayın
'Türkiye'de İşçi Avukatlık' paneli
14 Kasım 2014

İşçi Avukatlar, 18 kasım Salı günü İstanbul Barosu binasında "Türkiye’de İşçi Avukatlık" başlıklı panel düzenleyecek.

İşçi Avukatlar tarafından Salı günü saat 19:30’da İstanbul Barosu’nun Galata’da bulunan binasında, ‘Türkiye’de İşçi Avukatlık’ başlığıyla düzenlenecek panele, Türkiye Barolar Birliği Başkan Yardımcısı Av. Başar Yaltı, İstanbul Barosu Başkanı Av. Doç. Dr. Ümit Kocasakal, Yargıçlar Sendikası Başkan Yardımcısı Yargıç Tamer Akgökçe ve İşçi Avukatlar adına Av. Pelin Pınar Kaya konuşmacı olarak katılacak.

Panelde; yasal zeminde tip sözleşme, tip sözleşme aleyhine açılan davalar, İşçi Avukatların barodaki yeri ve temsiliyeti, Yargıç ve Savcıların örgütlenmesi ve İşçi Avukatların mesleki sorunları konuşulacak.


http://haber.sol.org.tr/turkiye/turkiyede-isci-avukatlik-paneli-100814

[Bu yazı 996 kez okundu]
BU SITENIN ÖNCELIKLI AMACI Ülkede evrensel, çagdas ve toplumcu bir hukuk ve yönetim anlayisini egemen kilmak üzere,
HUKUKÇULAR VE SORUMLULUK DUYAN HERKES ortak akil üretebilecekleri, ortak tutum belirleyebilecekleri bir iletisim, paylasim ve tartisma ortaminda BULUSTURMAKTIR.
Yeni Yaklasimlar, ortak çalisma ürünüdür. Sitede yer alan yazilardan yazari sorumludur. Kaynak gösterilerek alinti yapilabilir.
Websitesi ile lgili sorulariniz için buraya tiklayin. Diger konularla ilgili sorulariniz için iletisim sayfasindan ilgili kisi ile irtibata geçebilirsiniz.
Yeni Yaklasimlar © 2016 - [ARENA YAZILIM] - E-Müvekkil Pro™