Yazdırmak için tıklayın Eposta Olarak göndermek için tıklayın Yorum Eklemek için tıklayın
Pınar Altuğ'a büyük şok! Avukatı öyle bir intikam aldı ki...
5 Kasım 2014

Pınar Altuğ, eski eşiyle süren davasını yürüten avukatı azletti.

Dava açan avukat, Altuğ'dan 110 bin lira almaya hak kazandı.

O AVUKAT BOŞAMIŞTI


Ne davaymış! Pınar Altuğ, eski eşi Umut Elçioğlu ile boşanma davasına bakıp Beykoz Konakları'ndaki villadan pay almasını sağlayan avukatı Taner Düzyol'u bir süre sonra azledip yeni bir avukatla davaya devam etmişti.

DAVA PAZARTESİYDİ

Ancak Avukat Düzyol, yasal alacağının ödenmediğini söyleyip Beykoz 2. Asliye Hukuk Mahkemesi'ne dava açtı. Pazartesi günü görülen davada Altuğ'un, eski avukatına faiziyle birlikte 110 bin lira ödemesine karar verildi.

'BU ALACAK KUL HAKKIDIR'

Davayı kazanan Avukat Taner Düzyol: "Avukatlık ücreti kutsal bir alacak olup kul hakkıyla eşdeğerdir. Defalarca aramama rağmen ödeme yapılmadığından dava açmak zorunda kaldım."

 

http://www.subuohaber.com/magazin/pinar-altuga-buyuk-sok-avukati-oyle-bir-intikam-aldi-ki-h3388.html

[Bu yazı 3469 kez okundu]
Yorumlar -1-
Günay GÜNDEMİR5 Kasım 2014 Çarşamba 21:45:58

 Avukatı öyle bir intikam aldı ki şeklindeki cümle son derece yanlış ve mesleğin saygınlığına  uygun olmayan bir ibaredir.Avukat yasal hakkı olan vekalet ücreti için dava açmış ve dava sonunda da mahkemece lehine hüküm verilmiştir.Bu ne intikam duygusu ile yapılan birşeydir ne de cezalandırma maksadı güder.Sadece yasal hak talebi sözkonusudur.

BU SITENIN ÖNCELIKLI AMACI Ülkede evrensel, çagdas ve toplumcu bir hukuk ve yönetim anlayisini egemen kilmak üzere,
HUKUKÇULAR VE SORUMLULUK DUYAN HERKES ortak akil üretebilecekleri, ortak tutum belirleyebilecekleri bir iletisim, paylasim ve tartisma ortaminda BULUSTURMAKTIR.
Yeni Yaklasimlar, ortak çalisma ürünüdür. Sitede yer alan yazilardan yazari sorumludur. Kaynak gösterilerek alinti yapilabilir.
Websitesi ile lgili sorulariniz için buraya tiklayin. Diger konularla ilgili sorulariniz için iletisim sayfasindan ilgili kisi ile irtibata geçebilirsiniz.
Yeni Yaklasimlar © 2016 - [ARENA YAZILIM] - E-Müvekkil Pro™