Yazdırmak için tıklayın Eposta Olarak göndermek için tıklayın Yorum Eklemek için tıklayın
TORBA YASA UYGULAMASINDA ERTELEME
16 Eylül 2014

TORBA YASA İLE GELEN VERGİ VE SGK BORÇ YAPILANDIRMASINDA ERTELEME…

Kamuoyunda Torba Yasa olarak bilinen İŞ KANUNU İLE BAZI KANUN VE KANUN HÜKMÜNDE KARARNAMELERDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASI İLE BAZI ALACAKLARIN YENİDEN YAPILANDIRILMASINA DAİR KANUN 11 Eylül 2014’de Cumhurbaşkanlığı tarafından onaylanarak Resmi Gazete’de yayımlandı.

Yasa ile getirilen Vergi ve SGK borç yapılandırılması Vergi ve SGK dairelerine ulaştırılan bir genelge ile 01. Ekim 2014 tarihine ertelendi.

Borç yapılandırma işlemleri için başvurular  01 ekim 2014 tarihinde başlayacak 01 Aralık 2014 tarihinde sona erecektir.VERGİ , SGK VE ODA BORÇLARININ YAPILANDIRILMASI, KASA AFFI  VE MUHASEBE KAYITLARI İLE DİĞER KONULARDA ÖZET BİLGİLER İÇİN TIKLAYINIZ.

Torba Yasa Özet Hali

Torba Yasa'ın Tam Metni[Bu yazı 1828 kez okundu]
BU SITENIN ÖNCELIKLI AMACI Ülkede evrensel, çagdas ve toplumcu bir hukuk ve yönetim anlayisini egemen kilmak üzere,
HUKUKÇULAR VE SORUMLULUK DUYAN HERKES ortak akil üretebilecekleri, ortak tutum belirleyebilecekleri bir iletisim, paylasim ve tartisma ortaminda BULUSTURMAKTIR.
Yeni Yaklasimlar, ortak çalisma ürünüdür. Sitede yer alan yazilardan yazari sorumludur. Kaynak gösterilerek alinti yapilabilir.
Websitesi ile lgili sorulariniz için buraya tiklayin. Diger konularla ilgili sorulariniz için iletisim sayfasindan ilgili kisi ile irtibata geçebilirsiniz.
Yeni Yaklasimlar © 2016 - [ARENA YAZILIM] - E-Müvekkil Pro™