Yazdırmak için tıklayın Eposta Olarak göndermek için tıklayın Yorum Eklemek için tıklayın
Hırsıza 'doktora' verilemez
16 Eylül 2014

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi'nin, 17 Aralık Yolsuzluk ve Rüşvet soruşturması şüphelilerinden Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir'e “fahri doktora” unvanı vermesi öğrenciler tarafından protesto edildi

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi'nin, 17 Aralık Yolsuzluk ve Rüşvet soruşturması şüphelilerinden Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir'e “fahri doktora” unvanı vermesi öğrenciler tarafından protesto edildi. Yolsuzluk soruşturmasından gözaltına alınıp bırakılan Demir'i üniversitelerinde istemedikleri belirten öğrenciler ÖGB ve çevik kuvvet tarafından tartaklandı. Okulda bekleyiş devam ediyor.

 

BİRGÜN

[Bu yazı 863 kez okundu]
BU SITENIN ÖNCELIKLI AMACI Ülkede evrensel, çagdas ve toplumcu bir hukuk ve yönetim anlayisini egemen kilmak üzere,
HUKUKÇULAR VE SORUMLULUK DUYAN HERKES ortak akil üretebilecekleri, ortak tutum belirleyebilecekleri bir iletisim, paylasim ve tartisma ortaminda BULUSTURMAKTIR.
Yeni Yaklasimlar, ortak çalisma ürünüdür. Sitede yer alan yazilardan yazari sorumludur. Kaynak gösterilerek alinti yapilabilir.
Websitesi ile lgili sorulariniz için buraya tiklayin. Diger konularla ilgili sorulariniz için iletisim sayfasindan ilgili kisi ile irtibata geçebilirsiniz.
Yeni Yaklasimlar © 2016 - [ARENA YAZILIM] - E-Müvekkil Pro™