Yazdırmak için tıklayın Eposta Olarak göndermek için tıklayın Yorum Eklemek için tıklayın
İstanbul Barosu Baro Meclisi Toplanıyor
29 Mayıs 2014

İstanbul Barosu Baro Meclisi 37. Olağan Genel Kurulu 31 Mayıs 2014 Cumartesi günü saat 13.00 – 18.00 arasında İstanbul Barosu Bakırköy hizmet Binasında toplanacak.

İstanbul Barosu Başkanı Av. Doç. Dr. Ümit Kocasakal’ın Meclisin açılışında yapacağı sunumdan sonra Yeni Avukatlık Kanunu tasarı taslağı tartışılıp değerlendirilecek ve İstanbul Barosu önerisi oluşturulacak.

Genel Kurul’da ayrıca dilek ve öneriler de saptanacak. 

Not:

1)    Grupların temsilcilerinin mutlaka katılması, gruplar adına sunumların yazılı olması, ortak görüş oluşturulması bakımından önemlidir.

2)    Söz alacak grup temsilcilerinin ve avukatların 30 Mayıs 2014 akşamına kadar isimlerini Av. Burcu Aslan’a bildirmesi gerekiyor. (0532 763 42 83 veya burcuburcuaslan@gmail.com)

[Bu yazı 898 kez okundu]
BU SITENIN ÖNCELIKLI AMACI Ülkede evrensel, çagdas ve toplumcu bir hukuk ve yönetim anlayisini egemen kilmak üzere,
HUKUKÇULAR VE SORUMLULUK DUYAN HERKES ortak akil üretebilecekleri, ortak tutum belirleyebilecekleri bir iletisim, paylasim ve tartisma ortaminda BULUSTURMAKTIR.
Yeni Yaklasimlar, ortak çalisma ürünüdür. Sitede yer alan yazilardan yazari sorumludur. Kaynak gösterilerek alinti yapilabilir.
Websitesi ile lgili sorulariniz için buraya tiklayin. Diger konularla ilgili sorulariniz için iletisim sayfasindan ilgili kisi ile irtibata geçebilirsiniz.
Yeni Yaklasimlar © 2016 - [ARENA YAZILIM] - E-Müvekkil Pro™