Yazdırmak için tıklayın Eposta Olarak göndermek için tıklayın Yorum Eklemek için tıklayın
Feyzioğlu'nu hedef almakla yetinmedi Berkin'e yine o sözleri söyledi
11 Mayıs 2014

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nu bugün de eleştiren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ekmek almaya gittiği sırada polisin attığı gaz fişeğiyle başından vurulan ve hayatını kaybeden Berkin'i hedef aldı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AKP'nin 22. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nın kapanış konuşması yaptı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları şöyle:

- Birileri kürsülere çıkıp konuşurken kendilerini Yassıada Mahkemeleri'nin savcısı, bizi de Yassıada Mahkemeleri'nde sanık gibi görüyor. CHP Genel Başkanı, milli şef, diktatör 54 yıl önce Meclis kürsüsüne çıkıp, mütekebbir bir edayla, 'sizi ben bile kurtaramam' diyerek Meclis'i tehdit etmiştir. Artık bu tehditlere boyun eğecek bir Meclis yok.

BERKİN'E YİNE O SÖZLERİ SÖYLEDİ...

- Yatıyorlar kalkıyorlar Berkin Elvan. O da onu zikrediyor yine. Yüzünde maskesi, sapanı, cebinde patlayıcılar. Ekmek almaya gidilirken sapanla, patlayıcılarla mı gidilir. Aynı olayların olduğu günde terör örgütü gelip Burak Can'ı orada şehit ederken o Burak Can'ı bu baro başkanı zikretmiyor. Burak Can'dan niye bahsetmiyorsun.

CADI AVINI YAPACAĞIZ

- Paralel yapıyla mücadelenin bir cadı avına dönüşmesini ikide bir konuşuyorlar. Bu ülkeye ihanet edenlerin görevlerini değiştirmek cadı avıysa, biz bu cadı avını yapacağız, bunu da bilin. Oturdukları makamda her türlü, provokatif eylemleri sinsice yapanları bulup çıkardıkça gereğini yapacağız..<
Erdoğan yine Berkin'i hedef aldı: Cebinde... paylaşan: cumhuriyet>

 

 

[Bu yazı 829 kez okundu]
BU SITENIN ÖNCELIKLI AMACI Ülkede evrensel, çagdas ve toplumcu bir hukuk ve yönetim anlayisini egemen kilmak üzere,
HUKUKÇULAR VE SORUMLULUK DUYAN HERKES ortak akil üretebilecekleri, ortak tutum belirleyebilecekleri bir iletisim, paylasim ve tartisma ortaminda BULUSTURMAKTIR.
Yeni Yaklasimlar, ortak çalisma ürünüdür. Sitede yer alan yazilardan yazari sorumludur. Kaynak gösterilerek alinti yapilabilir.
Websitesi ile lgili sorulariniz için buraya tiklayin. Diger konularla ilgili sorulariniz için iletisim sayfasindan ilgili kisi ile irtibata geçebilirsiniz.
Yeni Yaklasimlar © 2016 - [ARENA YAZILIM] - E-Müvekkil Pro™