Yazdırmak için tıklayın Eposta Olarak göndermek için tıklayın Yorum Eklemek için tıklayın
Seçim Sonuçlarına Metin Feyzioğlu'ndan İlk Yorum
31 Mart 2014

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu seçim sonuçlarıyla ilgili ilk yorumunu sosyal medyadan paylaştı.

İşte Metin Feyzioğlu'nun yorumu;

Metin Feyzioglu

Sevgili dostlar, seçimler bitti, sonuçlar büyük ölçüde ortaya çıktı. Yarışan tüm adayları ve kazananları tebrik ederim. Elbette en büyük tebrik ve teşekkür siyasilerin bu kadar kutuplaştırmalarına rağmen kardeşliği bozmayan Milletimize. Yarın yeni bir gün. Öyleyse kazanan kazanmayan herkesin sağduyulu olması ve yaşadıklarımızdan dersler çıkarması gerekiyor. Ben sabah umutla kalkacak ve eskisinden de daha fazla bir enerjiyle hukukun üstünlüğü ve demokrasi mücadelemize devam edeceğim. Gün, herkesi kucaklama, ülkemizin bütün sorunlarına çözüm üretmek için el ele verme ve asla yorulmadan yürüyüşe devam etme günüdür. Bu yolda yürüyen ve Türkiye Cumhuriyetinin kuruluş ilkeleri olan Anayasanın ilk 3 maddesindeki kurallar paydasında buluşan herkesin başımızın üzerinde yeri vardır. Haydi bakalım, mücadeleye kaldığımız yerden devam ediyoruz. Çok işimiz var çok.
[Bu yazı 1177 kez okundu]
BU SITENIN ÖNCELIKLI AMACI Ülkede evrensel, çagdas ve toplumcu bir hukuk ve yönetim anlayisini egemen kilmak üzere,
HUKUKÇULAR VE SORUMLULUK DUYAN HERKES ortak akil üretebilecekleri, ortak tutum belirleyebilecekleri bir iletisim, paylasim ve tartisma ortaminda BULUSTURMAKTIR.
Yeni Yaklasimlar, ortak çalisma ürünüdür. Sitede yer alan yazilardan yazari sorumludur. Kaynak gösterilerek alinti yapilabilir.
Websitesi ile lgili sorulariniz için buraya tiklayin. Diger konularla ilgili sorulariniz için iletisim sayfasindan ilgili kisi ile irtibata geçebilirsiniz.
Yeni Yaklasimlar © 2016 - [ARENA YAZILIM] - E-Müvekkil Pro™