Yazdırmak için tıklayın Eposta Olarak göndermek için tıklayın Yorum Eklemek için tıklayın
Varan 1: Bizim işleri çözmek için vakıf kuralım!
3 Mart 2014

Tam 37 usulsüz rant olayının yapıldığı TÜRGEV adlı vakfın fezlekesine göre Başbakan Erdoğan ve oğlu Bilal, Ali Ağaoğlu gibi pek çok işadamından arsa hediyeleri almış, onların da milyon dolarlık işlerini çözmüş. İşte ayrıntılar...

 

Varan 1: Bizim işleri çözmek için vakıf kuralım!
Okuyucu Modunu Aç Yazıyı Büyüt:

BARIŞ İNCE

TÜRGEV adlı vakıf çetenin maddi işlerini çözümü için adeta bir paravan şirket olarak kurulmuş. TAPE ID: 2296479947’deki şu ifadelerle vakfın kuruluş nedeni anlaşılıyor:

SALİH KOÇ : Bİ ÖZEL Bİ VAKIF KURUYORUZ
AHMET : hayırlı olsun
SALİH KOÇ : İKİ TANE VAKIF
AHMET : tamam
SALİH KOÇ : ABİ ONUN II BÜTÜN İŞLERİNİ KOLAYLAŞTIR
AHMET : tamam tamam
SALİH KOÇ : BEYEFENDİNİN TALİMATIYLA KURULUYOR.

TÜRGEV Genel Başkanı Ahmet Ergün, malum vakıfla Başbakan arasındaki ilişkiyi (TAPE ID: 2128949190) görüşmede; şu sözlerle açıklıyor:
“VAKIF KENDİSİNİN YURT KENDİSİNİN ÖĞRENCİLER KENDİSİNİN… BEN SADECE FORMALİTE BABAM YA SEN GÖZÜNÜ SEVİM MAL SAHİBİ GELİYOR MAL SAHİBİ… BENDE ZATEN ŞEY II NE O KONU MANKENİYİM, KONU MANKENİ!”

 

Editör : Deniz Sarı

[Bu yazı 1242 kez okundu]
BU SITENIN ÖNCELIKLI AMACI Ülkede evrensel, çagdas ve toplumcu bir hukuk ve yönetim anlayisini egemen kilmak üzere,
HUKUKÇULAR VE SORUMLULUK DUYAN HERKES ortak akil üretebilecekleri, ortak tutum belirleyebilecekleri bir iletisim, paylasim ve tartisma ortaminda BULUSTURMAKTIR.
Yeni Yaklasimlar, ortak çalisma ürünüdür. Sitede yer alan yazilardan yazari sorumludur. Kaynak gösterilerek alinti yapilabilir.
Websitesi ile lgili sorulariniz için buraya tiklayin. Diger konularla ilgili sorulariniz için iletisim sayfasindan ilgili kisi ile irtibata geçebilirsiniz.
Yeni Yaklasimlar © 2016 - [ARENA YAZILIM] - E-Müvekkil Pro™