Yazdırmak için tıklayın Eposta Olarak göndermek için tıklayın Yorum Eklemek için tıklayın
Sol Cephe Batıkent'te kuruluş toplantısını yaptı
7 Ocak 2014

Sol Cephe'nin Ankara Batıkent'teki kuruluş toplantısı Sol Cephe YK üyesi Serpil Güvenç'in katılımıyla gerçekleştirildi.

Sol Cephe Batıkent Meclisi dün gerçekleştirilen toplantı ile yola çıktı. Batıkent soL Okur Yürütmesi'nin çağrısıyla gerçekleşen toplantıda Meclis'in kuruluşu ilan edilirken, yolsuzluk operasyonları ve Türkiye’deki son gelişmeler tartışıldı.

Toplantıda Sol Cephe'nin kuruluş gerekçesi, ilkeleri ve çalışma yöntemleri Sol Cephe YK üyelerinin sunumlarıyla tartışmaya açıldı.

Sol Cephe YK üyesi Serpil Güvenç bugün Türkiye’de neden böyle bir örgütlenmeye ihtiyaç olduğunu ilişkin bir sunum gerçekleştirirken, Ceren Tuğrul da Sol Cephe’nin çalışma yöntemlerine dair bilgi verdi.

YK adına son olarak söz alan Gül Atmaca ise İstanbul’da katıldığı Sol Cephe kuruluş toplantılarından deneyimlerini aktardı. Toplantıya diğer katılımcıların katkıları ve önerileri ile devam edildi.

Toplantının devamında Sol Cephe Batıkent Meclisi'nin kuruluşu ilan edilirken, 11 kişilik sekreterya seçildi.

Toplantı karar önerilerini üzerinde yapılan oylama ile son buldu.

 

solcephe

[Bu yazı 1039 kez okundu]
BU SITENIN ÖNCELIKLI AMACI Ülkede evrensel, çagdas ve toplumcu bir hukuk ve yönetim anlayisini egemen kilmak üzere,
HUKUKÇULAR VE SORUMLULUK DUYAN HERKES ortak akil üretebilecekleri, ortak tutum belirleyebilecekleri bir iletisim, paylasim ve tartisma ortaminda BULUSTURMAKTIR.
Yeni Yaklasimlar, ortak çalisma ürünüdür. Sitede yer alan yazilardan yazari sorumludur. Kaynak gösterilerek alinti yapilabilir.
Websitesi ile lgili sorulariniz için buraya tiklayin. Diger konularla ilgili sorulariniz için iletisim sayfasindan ilgili kisi ile irtibata geçebilirsiniz.
Yeni Yaklasimlar © 2016 - [ARENA YAZILIM] - E-Müvekkil Pro™