Yazdırmak için tıklayın Eposta Olarak göndermek için tıklayın Yorum Eklemek için tıklayın
Yandaşların paket coşkusu çığrından çıktı: 'Erdoğan devrimi'
1 Ekim 2013

Büyük gürültü kopartılarak duyurulan ancak içinden AKP'nin gerici uygulamaları dışında yenilik çıkmayan "demokratikleşme paketi" yandaşları coşturdu.

(soL - Haber Merkezi) Yandaş basının "demokratikleşme paketi"ne ilişkin attığı manşetler şaşırtmadı. İçerik olarak AKP'nin gerici uygulamalarının tekrarını içeren, seçim konusunda AKP hilelerini "demokrasi" olarak sunan paket için "devrim" diyenler dahi çıktı.

Akşam
Yeni bir Türkiye doğuyor. Başbakan Erdoğan aylardır merakla beklenen demokratikleşme paketini açıkladı. Pakette siyasi özgürlükten inanç özgürlüğüne, azınlık haklarından ayrımcılıkla mücadeleye, anadilde eğitime kadar devrim niteliğinde düzenlemeler yer alıyor.

aksam5.jpg

Star
Başbakan Erdoğan'dan tarihi demokrasi adımları... Anadilde özel okul eğitiminden kamuda başörtüsü engeline, seçim barajından 'andımız'a kadar eski Türkiye'nin bütün yasakları kaldırılıyor.

star5.jpg

Türkiye
İleri demokrasi için tarihi adım atıldı. Hoşgeldin Özgür Türkiye.

turkiye5.jpg

Yeni Şafak
Demokratikleşme paketi, sokaktan devlet dairelerine, siyasi partilerden okullara, günlük hayattan özel hayata, daha çok özgürlük getirecek.

yenisafak_3.jpg

Zaman
Başbakan merakla beklenen demokratikleşme paketini açıkladı: Özel okullarda Kürtçe eğitim serbest.

zaman_2.jpg

[Bu yazı 1019 kez okundu]
BU SITENIN ÖNCELIKLI AMACI Ülkede evrensel, çagdas ve toplumcu bir hukuk ve yönetim anlayisini egemen kilmak üzere,
HUKUKÇULAR VE SORUMLULUK DUYAN HERKES ortak akil üretebilecekleri, ortak tutum belirleyebilecekleri bir iletisim, paylasim ve tartisma ortaminda BULUSTURMAKTIR.
Yeni Yaklasimlar, ortak çalisma ürünüdür. Sitede yer alan yazilardan yazari sorumludur. Kaynak gösterilerek alinti yapilabilir.
Websitesi ile lgili sorulariniz için buraya tiklayin. Diger konularla ilgili sorulariniz için iletisim sayfasindan ilgili kisi ile irtibata geçebilirsiniz.
Yeni Yaklasimlar © 2016 - [ARENA YAZILIM] - E-Müvekkil Pro™