Yazdırmak için tıklayın Eposta Olarak göndermek için tıklayın Yorum Eklemek için tıklayın
Sorunlarımızın Çözümünde Artık İyi Bir Noktadayız!
11 Haziran 2009

CÜÜELERİMİZ artık daha temizdir. BÜRO DÜZENİMİZ yeterli hale gelmiştir. İŞ SAHİBİ ile ilişkilerimiz düzeylidir. MESLEKTAŞLAR ARASI ilişkilerimiz düzeylidir. YARGI MENSUPLARI ile ilişkilerimiz düzeylidir. Sav ve savunma arasında EŞİT STATÜKO sağlanmıştır. DOSYA İNCELEME hakkı güvenceye kavuşmuştur. HUKUKİ BİLGİYE ulaşım konusunda sorun kalmamıştır. İÇTİHATLARA ULAŞIM sorun olmaktan çıkmıştır. Avukatlıkta ORTAK KÜLTÜR (ortak akıl) yaratılmıştır. Sorunların çözümünde ORTAK PAYDA bulunmuştur. Avukatlık en CAZİP, en İTİBARLI MESLEK haline gelmiştir. Avukatlar EKONOMİK olarak yeterli düzeye ulaşmıştır. AVUKATLIK MESLEĞİNE Toplumun bakışı değişmiştir. BAROLARLA avukatlar arası iletişim üst düzeydedir. Her baroda MESLEK ETİĞİ anlayışı aynıdır. Mükemmel bir AVUKATLIK YASAMIZ vardır. BASKI GRUBU işlevimiz en üst düzeydedir. MESLEĞİMİZİN SORUNLARI artık eskisi gibi değildir. Sorunumuz yoktur. ÇÜNKÜ ÇÖZÜMÜ YOKTUR.

Av. Bahattin YAVUZ
Ankara Barosu

[Bu yazı 1581 kez okundu]
BU SITENIN ÖNCELIKLI AMACI Ülkede evrensel, çagdas ve toplumcu bir hukuk ve yönetim anlayisini egemen kilmak üzere,
HUKUKÇULAR VE SORUMLULUK DUYAN HERKES ortak akil üretebilecekleri, ortak tutum belirleyebilecekleri bir iletisim, paylasim ve tartisma ortaminda BULUSTURMAKTIR.
Yeni Yaklasimlar, ortak çalisma ürünüdür. Sitede yer alan yazilardan yazari sorumludur. Kaynak gösterilerek alinti yapilabilir.
Websitesi ile lgili sorulariniz için buraya tiklayin. Diger konularla ilgili sorulariniz için iletisim sayfasindan ilgili kisi ile irtibata geçebilirsiniz.
Yeni Yaklasimlar © 2016 - [ARENA YAZILIM] - E-Müvekkil Pro™