Yazdırmak için tıklayın Eposta Olarak göndermek için tıklayın Yorum Eklemek için tıklayın
Terör hattına hoş geldiniz
23 Ağustos 2012, Kanat ATKAYA
, Kanat ATKAYA

BAŞIMIZ sağ olsun.

* * *
“MİLLİ birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde, barış ve kardeşliğimize yönelik bu hain saldırıyı kınıyorum” konuşması için “1” tuşuna basınız.
“Kendi kanlarında boğulacaklardır, terör asla galip gelemeyecektir” konuşması için “2” tuşuna basınız.
“Ülkeyi bölmek isteyen dış mihrakların oyunudur bu, katilleri maşa olarak tutan elleri ortaya çıkarmalıyız” konuşması için “3” tuşuna basınız.
* * *
“Derin strateji sığlaşmıştır, İran ve Suriye kışkırtıyor işte, al sana bahar!” fikrini destekleyen örnek makaleyi ses kaydından dinlemek için “4” tuşuna basınız.
“Korkak davranıyoruz, demir yumruk olup inelim” fikrini destekleyen örnek makaleyi ses kaydından dinlemek için “5” tuşuna basınız.
“Bugün canım yazı yazmak istemiyor” fikrini destekleyen örnek makalenin ses kaydı bulunmasa da “6” tuşuna basabilirsiniz.
* * *
“Suçlu hükümet”, “suçlu istihbarat”, “suçlu medya”, “suçlu muhalefet”, “suçlu iç mihrak-dış mihrak” klasikleri için ayrı mönüden faydalanmak üzere “7” tuşuna basınız.
Yalandan “Kınıyoruz biz de bu sefer” mesajları için “8”e basmanız gerekiyor.
1984’ten bugüne en sık kullanılan konuşma, kınama, lanetleme metinlerine ulaşmak için arşiv bölümüne ait olan “9”u tuşlayınız.
“Devletin zirvesi cenazede gövde gösterisi yaptı, kenetlendi” masalı için “10” numaraya yönlendiriyoruz.
* * *
Bütün bu klişelerden, eskimiş ve etkisini, inandırıcılığını, samimiyetini kaybetmiş fikir, demeç ve sahtekârlık manzumelerinden sıkıldıysanız millet temsilcisiyle görüşmek üzere hatta bekleyiniz.
30 yıldır hizmet veren hattımız, bir temsilci bulabilirse size en kısa sürede cevap verecektir.
Mönüyü yeniden dinlemek için bir sonraki yürek yangınını bekleyiniz.
* * *
Allah yüreğine ateş düşenlere sabır versin.
Diğer bütün sözler, yorumlar, bu saçma mönü kadar manalıdır ancak...

(Hürriyet)

[Bu yazı 1190 kez okundu]
BU SITENIN ÖNCELIKLI AMACI Ülkede evrensel, çagdas ve toplumcu bir hukuk ve yönetim anlayisini egemen kilmak üzere,
HUKUKÇULAR VE SORUMLULUK DUYAN HERKES ortak akil üretebilecekleri, ortak tutum belirleyebilecekleri bir iletisim, paylasim ve tartisma ortaminda BULUSTURMAKTIR.
Yeni Yaklasimlar, ortak çalisma ürünüdür. Sitede yer alan yazilardan yazari sorumludur. Kaynak gösterilerek alinti yapilabilir.
Websitesi ile lgili sorulariniz için buraya tiklayin. Diger konularla ilgili sorulariniz için iletisim sayfasindan ilgili kisi ile irtibata geçebilirsiniz.
Yeni Yaklasimlar © 2016 - [ARENA YAZILIM] - E-Müvekkil Pro™