Yazdırmak için tıklayın Eposta Olarak göndermek için tıklayın Yorum Eklemek için tıklayın
Avukatlara iBARO müjdesi
21 Ocak 2016

iBARO İLE BİLGİLER CEBİNİZDE

İstanbul Barosu Bilgi İşlem Merkezince geliştirilen yeni uygulama ile avukat ve stajyer avukatların ihtiyaç duyacakları bilgiler cep telefonuna yükleniyor. Uygulama ile Iphone veya Ipad kullanan tüm avukat ve stajyer avukatlarımızın appstore’dan yükleyecekleri uygulama üzerinden birçok bilgiye bilgisayara ihtiyaç duymadan erişebilmeyi amaçlıyor. Bu sayede bir avukat için gerekli tüm bilgiler cebe taşınıyor.

Android ve Windows Phone işletim sistemine sahip mobil cihazlar için uygulama çok yakın zamanda eklenecektir.

Sistemin sağlayacağı kolaylıklardan bazıları şöyle:

Haberler

Sadece aradığınız bilgiler tek dokunuşla avuçlarınızın içinde.  İstanbul Barosu web sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz tüm haber ve duyuruşara bilgisayarınızı açmaya gerek duymadan ulaşabilirsiniz.

Baro Levhası

Telefon rehberi kadar kolay işleyiş mantığı ile levhaya kayıtlı tüm avukat ve stajyer meslektaşlarınızın iletişim bilgilerine anında ulaşabilirsiniz. Baro levhasına kayıtlı tüm avukatların isim, soyisim veya sicil numarası üzerinden arama yapılabilir. Levhada kayıtlı avukatların iletişim bilgilerine bu modül üzerinden ulaşılabilir.

Adliye Telefon Rehberi

İstanbul ve İstanbul Anadolu Adalet Saraylarındaki mahkeme savcılık ve diğer birimlerin telefon rehberi ve rehber üzerinden otomatik olarak arayabilme imkanı sağlayan bölümdür. Ayrıca birimlerin adliyedeki blok kat ve oda numaralarına ulaşılabilir.

Yayınlar

E-Dergi
Baro tarafından yayınlanan tüm e-dergilere ulaşım ve uygulama üzerinden okuyabilmeyi sağlayan modüldür.

E-Bülten
Baro tarafından yayınlanan tüm e-bültenlere ulaşım ve uygulama üzerinden okuyabilmeyi sağlayan modüldür

E-Kitap
Baro tarafından yayınlanan tüm e-kitaplara ulaşım ve uygulama üzerinden okuyabilmeyi sağlayan modüldür

Ücret Tarifeleri

Resmi ve tavsiye niteliğindeki asgari ücret tarifelerinin bulunduğu modüldür. Ayrıca geçmiş yıllara ait ücret tarifelerine de erişebilmek mümkündür.

Mazeretli Hakimler Listesi

Anadolu Adliyesindeki mazeretli hakimlerin gösterildiği bölümdür.

İletişim

Tüm baro birimlerinin adres ve iletişim bilgilerinin bulunduğu modüldür. Burada ayrıca baro birimlerini harita üzerinde görebilmekte mümkündür.

ibaro,avukat,stajyer,uygulama

 

 

[Bu yazı 808 kez okundu]
BU SITENIN ÖNCELIKLI AMACI Ülkede evrensel, çagdas ve toplumcu bir hukuk ve yönetim anlayisini egemen kilmak üzere,
HUKUKÇULAR VE SORUMLULUK DUYAN HERKES ortak akil üretebilecekleri, ortak tutum belirleyebilecekleri bir iletisim, paylasim ve tartisma ortaminda BULUSTURMAKTIR.
Yeni Yaklasimlar, ortak çalisma ürünüdür. Sitede yer alan yazilardan yazari sorumludur. Kaynak gösterilerek alinti yapilabilir.
Websitesi ile lgili sorulariniz için buraya tiklayin. Diger konularla ilgili sorulariniz için iletisim sayfasindan ilgili kisi ile irtibata geçebilirsiniz.
Yeni Yaklasimlar © 2016 - [ARENA YAZILIM] - E-Müvekkil Pro™