Başbakan iktidarı kaybetmekten korkuyor

~ 12.05.2014, Merdan YANARDAĞ ~

Bu haftaki köşe yazısında Başbakan iktidarı kaybetmekten korkuyor vurgusu yapan Merdan Yanardağ, "Kendisinden hesap sorulmasından, yargılanmaktan ve hapse girme olasılığından ödü patlıyor. Çünkü halka karşı suç işlediğini, cumhuriyeti yasadışı yöntemler ve sahtekarlıkla yıktığını, sinsice hukuku çiğnediğini, hükümetinin yolsuzluk batağına gömüldüğünü, siyasal İslamcı (dinci) rejim projesinin bir fiyaskoya dönüştüğünü ve nihayet kişisel olarak kaynağını açıklayamayacak ölçüde zenginleştiğini biliyor" diye yazdı

 
Başbakan iktidarı kaybetmekten korkuyor

MERDAN YANARDAĞ - Başbakan Tayyip Erdoğan çok korkuyor. Bu korkunun sinirlerini fena halde bozduğu, bütün dengelerini yitirdiği ve öfke kontrolünü kaybettiği anlaşılıyor.
 
Başbakan iktidarı kaybetmekten korkuyor. Kendisinden hesap sorulmasından, yargılanmaktan ve hapse girme olasılığından ödü patlıyor. Çünkü halka karşı suç işlediğini, cumhuriyeti yasadışı yöntemler ve sahtekarlıkla yıktığını, sinsice hukuku çiğnediğini, hükümetinin yolsuzluk batağına gömüldüğünü, siyasal İslamcı (dinci) rejim projesinin bir fiyaskoya dönüştüğünü ve nihayet kişisel olarak kaynağını açıklayamayacak ölçüde zenginleştiğini biliyor..

Yanardağ'ın yazısının tamamını BURADAN okuyabilirsiniz...

 

 

Merdan YANARDAĞ | Tüm Yazıları
Hits: 1331